Arhitektu biroji Rīgā - profesionāli sadarbības partneri mājas tapšanas procesā

26/06/2019

Brīdī, kad jāceļ māja, jāatjauno mantojuma īpašums, jāpārplāno dzīvoklis vai arī mājas apkārtne, ir īstais laiks meklēt uzticamu arhitektu. Arhitektu biroju piedāvājums Rīgā ir plašs, bet viens no vadošajiem ir arhitekta Gundara Vīksnas birojs. Viņa biroja darbinieku komanda ir jaunības degsmes un pieredzes tandēms. Plānot celtni, ainavu ap īpašumu vai māju, tas ir ļoti nopietns uzdevums, kas būtu jāuztic sertificētiem un pieredzes bagātiem profesionāļiem. Sertificēts arhitekts pēc būtības ir filozofs, inženieris, mākslinieks, finansists un psihologs vienā personā.

Ēkas tapšanas process - vīzija, ko palīdz piepildīt arhitekts

Ēkas vai apkārtnes koptēla koncepcija parasti sākas ar stāstu, ko ar celtni tās īpašnieks vēlas paust apkārtējiem un arī sev, jo tā ir vide, kur cilvēki uzturēsies gadu desmitiem, ja ne visu mūžu. Analizējot vides kontekstu, pakāpeniski top skaidra ēkas plānotā funkcija un vizuālā saderība ar to, kā arī reālās iespējas stāstu piepildīt. Viennozīmīgi, tieši sertificēti arhitekti būs tie, kuri vislabāk palīdzēs iziet cauri šim tik nozīmīgajam procesam. Arhitektu biroji Rīgā ir ne mazums, taču ar savu pieredzi, kvalitāti un profesionālo pieeju darbā ar klientu ir vērts atzīmēt arhitekta Gundara Vīksnas biroju, kuram ir vairāk nekā desmit gadu ilga darbības pieredze.

Arhitekta G. Vīksnas birojs - pieredze, profesionalitāte, sadarbība

Arhitekta Gundara Vīksnas birojs specializējas uz privātmāju un sabiedrisku ēku projektēšanu. Firmas biroji darbojas Rīgā, Krūzes ielā 3, kā arī Liepājā, Dīķa ielā 11 (speciālisti ir sasniedzami arī, zvanot uz telefona numuru +371 634 24 067, vai arī rakstot uz biroja e-pastu info@gvbirojs.lv).

Arhitektu biroji, projektējot sabiedriskas ēkas, vienlīdz lielu nozīmi piešķir gan veiksmīgam arhitektūras risinājumam, gan drošai ēku ekspluatācijai un funkcionalitātei. Svarīgi priekšnoteikumi publiskas ēkas projektēšanā ir racionāli izplānotas telpas, maksimāli lietderīga un funkcionāla katra kvadrātmetra izmantošana, kas ietaupa izmaksas un ekonomē pasūtītāja līdzekļus.

Nozīmīgu daļu arhitektu biroju sastāda privātmāju projektēšana. laika gaitā Gundara Vīksnas birojā ir izveidojusies nerealizēta privātmāju projektu datu bāze. Šie projekti nepieder to sākotnējiem pasūtītājiem. Šos projektus Vīksnas birojs piedāvā par salīdzinoši zemu cenu un tie spilgti raksturo arhitektu "rokrakstu". Projektu nosaukumi jau paši par sevi lieliski ataino potenciālās savrupmājas stilu - "Māja Mini", "Māja laukos", "Zaļā māja", "Māja ar pirti laukos".