Autoskola Iļģuciemā, kas sniedz labāko kvalitāti

Autoskola Iļģuciemā, kas sniedz labāko kvalitāti

25/12/2017

Brīdis, kad jāizvēlas autoskola, var būt ļoti mulsinošs un uztraukuma pilns. Tik plašs piedāvājums, akcijas, solījumi... Ir ļoti viegli apjukt, īpaši, ja iepriekš nav bijusi saskarsme ar kādu no topošo vadītāju mācību iestādēm. Viens no svarīgākajiem kritērijiem daudziem topošajiem vadītājiem ir lokācija – mācību iestādes atrašanās tuvāk mājām liekas labākais risinājums. Protams, ideāli, ja dzīvesvieta ir Rīgas centra tuvumā, kas nozīmē lielāko izvēli. Bet ko darīt, ja dzīvesvieta ir kādā no Rīgas mikrorajoniem, piemēram, Iļģuciemā?

Mācību iestāde Rīgas mikrorajonos

Autoskola Iļģuciemā, vai citos tuvākajos mikrorajonos, pavisam noteikti ir mācību iestāde, kas par adekvātu un nozarē konkurējošu cenu piedāvā ne tikai kvalitatīvu izglītību, bet arī dažādas tehnoloģiskās novitātes. Katru gadu Latvijā vadītāja apliecību saņem vairāk kā 20 000 jauno braucēju un katrs no tiem ir izvēlējies pēc saviem ieskatiem labāko auto skolu, kas var apmierināt visas vajadzības un nepieciešamības. Būtiskākie kritēriji, izvēloties auto skolu, ir kopējais budžets, attieksme, instruktoru un pasniedzēju profesionalitāte, lokācijas vieta un mūsdienīgi risinājumi.

Autoskola Iļģuciemā ērtai ikdienai

Lai ekonomētu tik svarīgo laiku, modernu auto skolu var atrast arī tuvāk mājām, nebraucot uz Rīgas centru, tērējot gan laiku, gan naudu, ko varētu investēt, piemēram, braukšanas nodarbībās. Tomēr ne vienmēr tas nozīmē labāko kvalitāti, tāpēc ļoti rūpīgi jāpārliecinās par līguma nosacījumiem, apmācību kvalitāti, personālu un daudzām citām svarīgām lietām. Reizēm braukšana uz mācību iestādes filiāli centrā beigu beigās sanāk izdevīgāka! Kā piemēru var minēt Presto filiāli Lāčplēša ielā 24, kas ir auto skola Nr. 2 visā Latvijā! Braukšana uz šo autoskolu noteikti būs ieguldījums ikviena braucēja nākotnei. Lai pārliecinātos, atliek vien piezvanīt 27748988, vai uzrakstīt e-pastu info@presto.lv.

Detalizēta izmaksu izpēte

CSDD mājas lapā atrodami Patērētāju tiesību aizsardzības centra ieteikumi, kas jāņem vērā, izvēloties auto skolu. Tas apliecina nozares problemātiku, jo ļoti daudzi kursanti ir saskārušies ar problēmām un krāpniecību. Labākās autoskolas Iļģuciemā piedāvā izmaksu kalkulatorus, kuros var redzēt ikvienu izmaksu pozīciju un provizoriski redzēt tiesību iegūšanai nepieciešamo kopsummu.

Gandrīz visas lielākās auto skolas piedāvā dažādas akcijas un īpašos piedāvājumus. Svarīgi ir rūpīgi izpētīt līguma nosacījumus un saprast, vai patiešām iekļautas visas izmaksas un nav kāds slepenais “āķis”, kas finālā izrādīsies papildus izdevumi. Ja par teorijas nodarbībām nav jāmaksā un viena braukšanas nodarbība ir lētākā no visām autoskolām Iļģuciemā, jāpadomā, no kā tiek maksātas instruktoru un pasniedzēju algas? Ja mācību spēkiem ir neadekvāts atalgojums, visticamāk arī mācību kvalitāte neatbildīs cerētajam. Tieši personāla algas ir biežāk izmantotais krāpnieciskais negodīgo mācību iestāžu stils. Presto šajā ziņā ir atbildīga un godprātīga mācību iestāde, ko apliecina zemā darbinieku rotācija.

Iet līdzi laikam

Modernākās autoskolas Iļģuciemā, un citos tuvākajos mikrorajonos, noteikti domā par savu klientu ērtībām arī digitālajā vidē, piedāvājot dažādus risinājumus, piemēram, ērti noslēdzamu distances līgumu, lai nav jādodas uz auto skolas filiāli, vai iespēju pieteikties braukšanas nodarbībām tiešsaistē. Tā ir būtiska priekšrocība, jo vairs nav jātērē laiks liekiem zvaniem, saskaņojot nodarbību laiku.  Presto piedāvā Latvijā mūsdienīgāko un funkcionālāko mājas lapu, kas ne tikai palīdz mācību procesā, bet arī izglīto un veicina universitātes līmeņa izglītības pieejamību nozarē!

Ir vērts izvēlēties Presto filiāli Lāčplēša ielā, pat ja dzīvo Iļģuciemā! Lai veicas!