Reklāma bez maksas biznesa attīstībai

Reklāma bez maksas biznesa attīstībai

18/02/2019

Ik uz katra soļa mūsdienās uzduramies lieliem un izteiksmīgiem plakātiem, atverot žurnālus pretī veras priecīgas sejas ar dažādiem produktiem, lietojot interneta mājaslapas priekšā izlec negaidīti paziņojumi par to, ka mums noteikti ir vajadzīga kāda noteikti prece. Tās visas un vēl daudzas citas ir reklāmas, kas mūs mudina pirkt aizvien vairāk un vairāk.

Bieži vien tās ir slēptas un mēs pat neapzināmies, kā tās mūs ievelk un liek nopirkt to, ko patiesībā nemaz nevēlamies. Uzņēmējam tā ir peļņa, tomēr šis īsti nav tas klients, kurš ir mērķis. Lielākā daļa uzņēmumu tomēr cer, ka pircēji pie viņiem atgriezīsies un pirks viņu piedāvātās preces atkal un atkal. Bet uzņēmējiem turpretī šādas reklāmas izmaksā veselu kaudzi naudas. Katrs plakāts un banneris ir ne vien jāsagatavo, bet arī jāapmaksā tās vieta.

Kāds ir risinājums šīm visām reklāmām, kas ne vienmēr ir efektīvas? Daudzi uzņēmēji sākuši izmantot sludinājumu portālus, kas mūsu prātos it kā šķietami ir par velti. Esam pieraduši, ka visa informācija, kas ir internetā mums tiek piegādāta par velti, tomēr piegādātājam tas nereti izmaksā vairāk kā vajadzētu.

Sludinājumu portāli nav sveši ne vien uzņēmējiem, bet arī privātpersonām. Tādas vietnes, kā ss.lv nu jau ir gatavas prasīt līdz pat 20 eiro par viena sludinājuma ievietošanu. Ja privātpersona šo vienu sludinājumu var atļauties zinot, ka sludinājums tiešām sasniegs mērķi, tad uzņēmumam ielikt visu savu produkciju var būt diezgan dārgi.

Daudziem no mazajiem uzņēmējiem reklāma bez maksas ir kā tāls sapnis, kas nu jau šķiet, ka nekad vairs nepiepildīsies, tomēr ir atrasts kāds risinājums. It kā vienkāršs, tomēr neviens līdz tam vēl nebija nonācis. Portāls dalder.lv ir pirmais Latvijā, kas piedāvā informācijas ievietošanu absolūti par velti. Varētu šķist, ka tas nav reāli, tomēr tā ir. Kā tad viņi spēj eksistēt, ja informācijas ievietošana ir bez maksas? Portālā pieejami daži maksas pakalpojumi, kas pieejami tikai uzņēmumiem, piemēram iespēja izveidot kuponus vai parādīt savu preci kā dāvanu.

Ja vēl neesi reģistrējies dalder.lv ir pēdējais brīdis to darīt un pārstāt maksāt par reklāmu, kas bieži vien tā pat nesasniedz vajadzīgo auditoriju. Tagad vairs nebūs jāskatās uzbāzīgas reklāmas par citiem portāliem un precēm, kas nav vajadzīgas. Viss vienmēr pieejams un atrodams viena klikšķa attālumā. Ja vēl neesat pamēģinājis dalder.lv ir īstais laiks sākt to darīt un veidot savu bez maksas.