Aizdevumi

09/11/2014

Protams, ka daudzi no mums pazīst situāciju, kad līdz algai palicis pietiekoši ilgs laiks, bet maks ir iztukšots bet finanses ir nepieciešamas. Ja draugiem un radiem nav iespējas lūgt palīdzību, tad nepieciešams atrst kādu alternatīvu. Latvijā ir iespēja izvēlēties starp vairāk kā 10 ātro aizdevēju piedāvājumiem – jā, tieši tik daudz aizdevēju ir saradušies pēdējo gadu laikā.|Kad konts tukšs, bet līdz algai ir, labākajā gadījumā, vairākas dienas, sākas problēma. Protams, ka varam lūgt izlīdzēt paziņām vai radiem, taču daudzi nevēlas savas finansiālās problēmas uzkraut citiem. Ir radīts risinājums – pie mums iespējams aizņemties pie vairāk kā 10 interneta aizdevējiem, kas piedāvā dažāda veida un lieluma aizdevumus uz dažādiem termiņiem.


Kādi kredīti ir pieejami?

Ir pieejami dažādi ātrie aizdevumi – gan tādi uz laiku līdz 30 dienām, gan tādi uz laiku līdz pāris gadiem. Šos kredītus varam iedalīt īstermiņa un ilgtermiņa aizdevumos. Ņemot vērā to, ka pavisam Latvijā ir vairāk kā 10 dažāda veida ātrie kreditori, klientam vajadzīgs izvērtēt visus piedāvājumus un izvēlēties sev ērtāko. Bieži vien ātros izdevumus piedāvā arī dažādi lombardi, kas piedāvā aizņemties noteiktu naudas summu bez lietu ieķīlāšanas.

Kredīts pret spēkrata ķīlu.

Iecienīti ir kļuvis arī ieķīlāt savu auto, lai saņemtu ilgtermiņa aizdevumu, taču mšīna paliek nevis kredīta devēja, bet ņēmēja lietošanā. Lai arī tāda veida kredīts netiek saukts par ātro kredītu, naudu ir iespēja iegūt jau dienas laikā.maksājot ikmēneša maksājumus, tiek dzēsta ne tikai kredīta pamatsumma, bet arī procentu maksājums par aizdevuma piešķiršanu.

Ilgtermiņa naudas aizdevumi.

Pēdējā laikā ātrie aizdevēji piedāvā aizņemties arī uz pāris gadiem. Piedāvājumi mēdz būt visādi, piemēram, pirmais aizdevums bez maksas, vai atmaksas sākšana pēc pāris mēnešiem. Piešķiršanas kritēriji var būt dažādi: ir kreditori, kuri aizdevumu piešķir bez patstāvīgiem ienākumiem, un ir tādi, kuriem nepieciešams pārliecināties par kredīta ņēmēja iespējām aizdevumu atmaksāt, tātad – vai klientam ir regulāri ienākumi un laba kredītvēsture.