Vai jaunais ss.com patiešām ir kas “jauns”?

Vai jaunais ss.com patiešām ir kas “jauns”?

29/11/2017

Daļa cilvēku to dara katru dienu. Daži – reizi nedēļā. Citi – tad, kad rodas vajadzība. Sludinājumu pārskatīšana, kā arī ievietošana ir plaši pazīstama lieta, kas pavisam nesen kļuva vēl populārāka, saistībā ar ažiotāžu par populāro sludinājumu portālu SS. Par spīti problēmām, šī vietne “augšāmcēlās” ar jaunu nosaukumu ss.com. Lai arī portāls ir iecienīts visā Latvijā, der padomāt, vai tas tiešām ir labākais, ko mēs esam pelnījuši?

Ņemot vērā to, ka sabiedrībā aktualizējās diskusija par to, kas notiktu, ja šis portāls vairs nedarbotos, cilvēki sāka domāt par iespējamām alternatīvām. Kā izrādās, Latvijā ir pāris sludinājumu vietnes, kuras dažādu iemeslu dēļ nav sasniegušas ievērojamu popularitāti. Iespējams, šī iemesla dēļ ss.com turpināja savu uzvaras gājienu. Taču, objektīvi paskatoties no malas, ir veikts salīdzinājums starp šo sludinājumu vietni un jaunu portālu – dalder.lv, kas sola saviem klientiem ka “darba meklēšana, pakalpojumu piedāvāšana un preču pārdošana nekad vairs nebūs tāda kā agrāk”. Papildus tam, ir salīdzināts vecais ss un dalder.lv, izvērtējot tos abus pēc noteiktiem kritērijiem. Spriežot pēc rezultātiem, jaunais sludinājumu portāls var sniegt daudz mūsdienīgākas un plašākas iespējas.

  • Katrai pilsētai savs sludinājumu dēlis – tikai Dālderis piedāvā tik detalizētu pieeju, kā arī sniedz iespēju bez maksas ievietot sludinājumus.
  • SS nepiedāvā tiešo komunikāciju starp pircēju un pārdevēju, taču saziņas iespējas pastāv. Dalder.lv nodrošinās tūlītēju komunikāciju.
  • Reģistrēta lietotāja profils, kas ir arī mājas lapa – tas ir pieejams dalder.lv.
  • Dalder ir iespējams piedāvāt kuponus izdevīgiem pirkumiem.
  • SSā sludinājumu atlasīšanas sistēma ir visai primitīva, tādēļ dalder.lv piedāvā ko jaunu un ērti lietojamu, sniedzot iespēju saglabāt atlasītos filtrus.
  • Dalder.lv iespējams novērtēt preces un sniegt atsauksmes, kas ir ievērojams ss.com trūkums. Pie tā arī var attiecināt interesējošo sludinājumu meklēšanu.
  • Dalder.lv sniedz iespēju aplūkot lietotāju reitingu, kas veidots, iespējams, iedvesmojoties no ebay.com.

Kā tiek minēts šī salīdzinājuma noslēgumā, Sludinājumu Serviss laika gaitā nav būtiski mainījies. Savukārt dalder.lv ne tikai seko līdzi tehnoloģiju attīstībai, bet arī pielāgojas lietotāju vajadzībām. Vai sāksies jauna ēra un jaunais ss.com tomēr agrāk vai vēlāk piedzīvos savu norietu? Kā zināms, sabiedrības paradumus ir grūti mainīt un ja tas izdodas, tad notiek ļoti lēni. Taču, iespējams, ir vērts padomāt par mūsdienīgākām alternatīvām vai rast zelta vidusceļu?