Galdu un krēslu noma ballītēm

12/09/2013

Ikvienas veiksmīgas ballītes pamatā ir atbilstoša telpas un inventāra izvēle. Kad izvēlēta svinību norises vieta, tad inventāra izvēli, piegādi un uzstādīšanu palīdzēs veikt pasākumu aprīkojuma servisa Akurāts darbinieki.

Akurāts ir nomas serviss ar plašu piedāvājuma klāstu ballītēm sākot no galdiem un krēsliem, beidzot ar teltīm un skatuvēm. Krēslu noma ir aktuāla visu gadu.

Ja aprīkojums nepieciešams iekštelpām, tad vispiemērotāk izvēlēties stāvgaldus un bāra krēslus.

Nomas stāvgaldu parametri:

1.13m augstums;
0.85m diametrs;
saliekams rāmis;
pelēkā krāsā.
Nomas bāra krēslu parametri:

0.79m augstums;
0.32m diametrs;
metāla rāmis;
tumši pelēkā krāsā.
Gan stāvgaldus, gan bāra krēslus piegādā Akurāts darbinieki, tāpat tie veic galdu un krēslu montāžu.

Ja paredzēts ballīti rīkot brīvā dabā, tad vērts apsvērt arī telts nomu. Pavisam teltis tiek iznomātas sākot no 9 kvadrātmetru līdz 1500 kvadrātmetru lielai nosedzošajai platībai. Mazākās teltis iespējams uzstādīt pašam iznomātājam, turpretim lielāko telšu montāžu veic Akurāts servisa speciālisti.

Visu pieejamo nomas inventāru iespējams aplūkot Akurāts mājas lapā www.akurats.lv . Tāpat mājas lapā var pieteikt arī nepieciešamā inventāra nomu, aizpildot pasūtījuma formu.

Galdu, krēslu, kā arī cita inventāra nomas cena tiek noteikta katram klientam individuāli, ņemot vērā aprīkojuma veidu, skaitu, lietošanas ilgumu, kā arī pasākuma atrašanās vietu, ja konkrētais inventārs ir jāpiegādā un jāuzstāda. Par precīzām izmaksām var iegūt informāciju, zvanot pa tālruni 26338888 vai rakstot e-pastu info@akurats.lv .