Gribi iegādāties preces un interjera elementus mājoklim? Ienāc 220.lv!

21/05/2014

 Tev atliek tikai apmeklēt e-veikala mājaslapu un atlasīt aktuālo preču vai produktu kategoriju, un iegādāties no vairāk nekā 3000 precēm un iekārtām labāko. Preces, sākot no datoru un to iekārtu, virtuves tehnikas, tāpat arī ar skaistumkopšanas precēm! Tavām izvēles iespējām vispopulārāko globālo preču zīmju planšetdatori, A klases ledusskapji un citas preces.

Citādākas atmosfēras radīšanai mājoklī nav vajadzīgs veikt remontu – pietiktu vien ar aizkaru nomaiņu kādā no telpām. 220.lv preču katalogā dažāda platuma un augstuma, kas dod izdevību pirkt piemēroto arī liela izmēra logiem vai lodžijas durvīm. Tavai izvēlei gan poliestera, gan kokvilnas aizkari, žakarda aizkari. Pērkot aizkarus, pievērs vērību ne tikai loga formai, bet arī aizkaru fasonam, lai izvēlētie aizkari labi izskatītos kopējā telpas interjerā. Atrodi savai gaumei atbilstošākos aizkarus jau tagad! Tavā mājā nereti ir viesi, bet allaž pietrūkst gultas veļas? Tad tev noder aplūkot 220.lv katalogā esošās gultas veļas. Kokvilnas un satīna gultas veļa dos saldu miegu un ļoti patīkamu gulēšanas komfortu. Tāpat izvēlē gultas veļa ar 3D efektu – ar īpašu druktu iestrādāti spilgti ziedu motīvi gultas veļā, kura veicina teju “taustāmu” sajūtu un rada telpisku motīva attēlojumu uz gultas veļas. Savukārt pircējiem, kam labpatīk nodarboties ar dārzkopību, ļoti labi noderēs siltumnīcas. Siltumnīcas var nopirkt 220.lv – nopirkto preci uz mājām tev piegādās DPD kurjers.

Protams, ka e-veikala 220.lv piedāvā ne tikai dizaina un dārzkopības preces un tehniku, bet arī sadzīves iekārtas un datortehniku. Kā piemēram, daudzveidīgā piedāvājumā planšetdatori. Pirms preces pasūtīšanas allaž jāizlasa pievienotā preces informācija. Pievērs uzmanību gan atmiņas kapacitātei un iespējai to palielināt, gan arī ierīces ekrāna lielumam, rezolūcijai un procesora veiktspējai. Preču atrašanu atvieglos preču filtrs, kur vari norādīt tev svarīgos tehniskos parametrus. Preču katalogā vari atrast bagātīgu virtuvei paredzēto preču klāstu. Piemēram ledusskapjus no tādām preču zīmēm kā Snaige, Beko, Bosch un citām populārām preču zīmēm. Savukārt gardām maltītēm nepieciešama energoefektīva un multifunkcionāla elektriskā plīts. Ikkatras plīts modeļa informatīvajā aprakstā aplūko iekārtas funkcijas un iegādājies piemērotāko. Elektriskās plītis ir labs palīgs maltītes pagatavošanā.

Pircējiem ļoti izdevīgi iegādāšanās noteikumi ar izdevībām noformēt izvēlētās preces līzingā. Tas nozīmē, ka lietot iespējams tūlīt pēc preces saņemšanas, bet jānomaksā fiksēta mēneša naudas summa. Tev ir iespēja izvēlēties arī tev labāko preču saņemšanas veidu – bezmaksas preču saņemšanas klientu apkalpošanas centrā vai ar ekonomiskās piegādes iespējām (Latvijas Pasts filiālē, Post24 pakomātā vai ar DPD kurjeru). Aplūko iekārtu un preču klāstu jau tagad!