Ilgtermiņa auto noma no Ecorent

13/05/2014

lgtermiņa auto noma ir kļuvusi par pierastu lietu pasaulē un lēnām arī Latvijā, vēl jo vairāk tādēļ, ka tūrisms attīstās ļoti strauji. Auto noma ir izdevīgs pakalpojums, jo nav vajadzības izmantot sabiedrisko transportu un var ērti bez sarežģījumiem nokļūtu nepieciešamajā galamērķī. Šis ir ideāls risinājums ģimenēm ar maziem bērniem, jo ceļošana ar atvasēm, ja tās vēl ir mazas, mēdz būt nogurdinoša, jo nepieciešama nepārtraukta uzmanība un bērni, kā zināms, ir ļoti kustīgi, tādēļ sabiedriskā transporta lietošana prasītu papildu nervus un izturību. Auto iznomāšana ir izdevīga arī tad, ja dodaties pārbraukumos kopā ar draugiem, jo mikroautobusu un minivenu noma ir lielisks risinājums šāda veida braucieniem.

Cenas.

Arī auto nomas pakalpojumi ir iedalīti pēc dažādiem kritērijiem, lai klientam būtu vieglāk orientēties un izvēlēties sev atbilstošāko un izdevīgāko piedāvājumu. Cena parasti tiek noteikta pēc tās ekonomijas klases. Ilgtermiņa noma no īstermiņa nomas atšķiras, galvenokārt ar to, ka ilgtermiņā īrēt automašīnu var būt pat divas reizes lētāka kā īstermiņa noma. Automašīnas gabarīti ir vēl viens kritērijs, pēc kura nosaka tā nomas cenu. Mikroautobusa noma ir dārgāka par parasta piecvietīga auto nomu, taču mikroautobusu nomas cena parasti izlīdzinās uz braucēju skaita rēķina.

Atrodi izdevīgāko!

Ņemot vērā to, ka mūsu ikdiena nav iespējama bez interneta lietošanas, tad auto iznomātāju iepriekšējā izpēte nāks tikai par labu. Virtuālajā vidē auto noma ir ērtāka –ātra pieteikuma aizpilde un automašīna gaidīs Jūs placī uzreiz pēc pieteikuma apstiprināšanas. Viss, kas nepieciešams, ir atrast konkrēto iznomātāju, kad esat ieradies pilsētā un ceļojums var sākties! Ērti ir arī tas, ka iznomātāji savās interneta vietnēs ir norādījuši visas automašīnas, kas ir atrodamas viņu iedāvājumā un konkrēti auto placī, tātad tās, kas ir pieejamas uzreiz.

Kas ir ecorent?

Ecorent ir viens no lielākajiem auto iznomātājiem Latvijā, kas savus pakalpojumus piedāvā jau no 2008. gada un piedāvā nomas auto pat PremiumLux klases automašīnu cienītājiem!