Kuras ir 5 labākās autoskolas Latvijā?

Kuras ir 5 labākās autoskolas Latvijā?

29/11/2017

Mūsdienās tik daudz cilvēku vēlas iegūt autovadītāja apliecību. Visbiežāk tie ir skolēni, kas jau 11.klases beigās vai 12.klases sākumā, tiklīdz sasnieguši 18 gadu vecumu, meklē iespējas, kur viskvalitatīvāk un arī izdevīgāk iemācīties braukt ar auto. Protams, ir arī tādi, kas vēlas iegūt motocikla vadīšanas apliecību vai dod priekšroku citai kategorijai. Jebkurā no šiem gadījumiem, auto skolas izvēle ir ļoti svarīga. Lai šo uzdevumu atvieglotu, šeit būs labāko Latvijas autoskolu top 5, kas pieejams mājas lapā www.autoskolas.com – pētniecisks projekts, kas kritiski un objektīvi izpētījis Latvijas auto skolu piedāvājumu.

 •  “Einšteins” – lielākā šāda veida iestāda Vidzemē, kuras rādītāji apliecina, ka profesionālu apmācību var iegūt arī ārpus Rīgas. Autoskolai ir labi rezultāti teorijas nokārtošanā, B kategorijas braukšanā un arī A kategorijā.
 • “Presto”– 2016.gadā izveidota pārskatāma, augstas kvalitātes mājas lapa, kur iespējams arī veikt apmaksu par apmācībām. Pieejams e-pieraksts braukšanas nodarbībām. Unikāla īpašība, kas parāda, ka šī autoskola ir īpaša starp citām – distances līguma noslēgšanas iespēja gan teorijas kursiem, gan braukšanai.
 •  “DBS” (Drošas Braukšanas Skola) – lai arī zaudējusi savas līdera pozīcijas, šī augstskola turpina piedāvāt aizraujošas aktivitātes, uzlabo autovadītāju ceļu kultūru, kas ir ļoti svarīgi, piemēram, veicinot pareizu “parkošanos” stāvvietās.
 •  “Autoprofs” – piedāvā augstas kvalitātes apmācību ārpus Rīgas – Jēkabpilī, Koknesē, Viesītē u.c. Ļoti labi sagatavo jaunos autovadītājus, ko parāda labie rezultāti.
 •  “Heliks A” – arī atrodas ārpus Rīgas – Madonā. Piedāvā A, B, C, E kategorijas kursus. Ļoti augsti teorijas kursu nokārtošanas rezultāti, kā arī ļoti labi braukšanas nodarbību rezultāti.

Šis tops noteikti ir noderīgs gan tiem, kuri meklē autoskolas Rīgā, gan arī ārpus tās. Ne vienmēr der tikai draugu un paziņu atsauksmes, dažkārt ir vēlams paskatīties uz objektīviem salīdzinājumiem. Lai papildinātu šo vērtējumu, ieskatīsies kuras tiek uzskatītas par autoskolu ANTI – topa līderēm.

 •  “Mustangs” – pazīstams vārds, taču mājas lapa nav uzlabota. Ļoti aktīvi darbojas “Facebook”, taču dzēš nevēlamus komentārus, radot maldīgu iespaidu.
  •  “Gross” – uzmanības piesaistīšana ar maldīgiem saukļiem, braukšanas nodarbības ar atlaidi nereti piesaistītas konkrētam instruktoram, ne visa informācija ir pieejama latviski utt.
  •  “Credo Autoprieks” – neatlaidīgi piedāvā atlaižu kuponus, kas liek aizdomāties par apmācību kvalitāti, kritušies eksāmenu rezultāti.
  •  “Fortuna” – mulsinošas mārketinga aktivitātes.
  •  “Eksperts” – zemi eksāmenu kārtošanas rezultāti.

Ceram, ka jums šī informācija noderēs, izvērtējot labākās autoskolas. Sīkākus datus varat atrast pētnieciskā projekta mājas lapā.