Laika apstākļi no 9. līdz 15. septembrim

09/09/2013

Ja skatās kopumā, tad lietus būs samērā maz tomēr bieži. Dažviet Latvijā iespējamas lietus gāzes var teikt katru dienu. Tomēr stiprs lietus pēc pašreizējiem datiem gaidāms tikai un vienīgi šonedēļ uz brīvdienu pusi.

sauliteTāpat visu tuvāko nedēļu iespējams būs neliels vējš, kā arī no rītiem un vēlos vakaros ārā būs sastopama bieza migla. Pēdējās atvasaras naktis būs siltākas, sākot no +5 līdz pat +14 grādu robežām. Izmantojam pēdējās siltās naktis, lai atpūstos pie dabas, pie ūdens ar teltīm. Iedziļinoties tēmā par atpūtu, ja nesanāk veikt izbraukumu naudas dēļ, tad ātrie kredīti var palīdzēt. Par spīti siltajam laikam, jau šobrīd kreditori piedāvā dažādas rudens akcijas, kuras izmantojot vari tikt pie naudas nepārmaksājot un līdz ar to arī pie pēdējām, neaizmirstamām atpūtas naktīm vai dienām.

Turpinot tēmu par laika apstākļiem, dienā šonedēļ gaidāma gaisa temperatūra no +18 līdz siltajiem +25 grādiem, kas ir pietiekami, lai vēl ķertu pēdējos vasaras saules pigmentus uz ādas. Tur, kur sastopami būs vairāk mākoņi, iespējams par dažiem grādiem mazāk.