Swagger apģērbu kolekcija

15/04/2014

Tā kā jebkuram no mums ir vajadzības pēc apģērba un apaviem, būs atvērts jauns apģērbu veikals. Apģērbi ir atvesti no Romas kompānijas “Swagger“. Pāris faktori, kas ietekmēs mūsu veikala preču piedāvājumu – preču klāsts, izvēles iespējas, konkurentu piedāvājums, un to cenas, neformālās modes tendences, stils, un dizaineri. Klientu vēlmes, pasūtījumi, un gaume. Sezona, klimats, un laika apstākļi.

Plānotās darbības – pārdoto preču apjoms palielinās, klienti nāk atkārtoti, pieaug peļņa, tirgū ienāk jauni konkurenti, tāpēc pamatdarbībā mums ir galvenais uzdevums – iekarot jaunus tirgus segmentus – paplašināt sortimentu, un protams reklāma, galvenais ir laba reklāma, tāpēc tā laikus pēc laika ir jāuzlabo.

Pēc veikala atvēršanas dienas, divus mēnešus daži ātro kredītu kantori piedāvās iespēju, paņemt kredītu 250 eiro apmērā un saņemt bezmaksas mūsu veikala dāvanu karti 200 eiro apmērā. Preces mūsu veikalā ir no slaveniem zīmoliem Romā, tāpēc nekādu defektu, viss jauns, dāvanu kāršu skaits ierobežots.