Vīriešu smaržas un sieviešu reakcija

15/05/2014

Cilvēki ir radīti kā tīrīgas būtnes un sevis kopšana ir pašsaprotams un vispārzināms fakts, kas parasti jau tiek ielikts šūpulī. Ja cilvēks ir tīrs, tātad viņam nevajadzētu ost vai kā savādāk bojāt gaisu ar savu atrašanos sabiedriskā vietā. Lai radītu par sevi labu iespaidu, bieži vien izvēlamies arī lietot dažādus parfimērijas un kosmētikas līdzekļus, kas palīdz izteikt ķermeņa un personības labākās lietas. Parfimēriju liet gan sievietes, gan vīrieši, taču vīrieši, būdami klusākas būtnes, ar savu izvēli nedižojas, bet ļauj apkārtējiem pašiem pamanīt un novērtēt uzklātās smaržas. Vīrieši vienmēr novērtē kvalitāti it visā, tādēļ vīriešu smaržas noteikti ir viens no tiem produktiem, kas tiks novērtēti un ikdienā arī lietoti. Smaržas nevajag taupīt, bet lietot, jo daudzi nezin to, ka smaržas bojājas no turēšanas pudelītē, jo ir domātas lietošanai.

Kas sievietes piesaista smaržīgos vīriešos?

Ja sieviete satiek kādu vīrieti, tad noteikti tiks novērtēts ne tikai viņa ārējais izskats, bet arī tas, kā viņš smaržo un kā sevi kopj. Vīrieši, tā pat kā sievietes, novērtē atsvaidzinošus un pozitīvus aromātus, kas liks justies svaigi visas dienas garumā un nav nomācoši un pārāk uzstājīgi. Sievietes vīriešu smaržās novērtē kvalitāti. Kvalitatīvas smaržas, noteikti varēs atšķirt no lētiem pakaļdarinājumiem, dēļ to noturības un neuzbāzības. Turklāt mēdz būt sievietes, kas labprāt lieto ne tikai sieviešu, bet arī vīriešu vai tā sauktos Unisex aromātus.

Smaržas kā dāvana vīrietim.

Smaržas parasti tiek dāvinātas sievietēm, taču katrs vīrietis noteikti novērtēs, ja viņa mīļotā sieviete uzdāvinās skaistas smaržas, kas ne tikai iepriecinās vīrieti, bet arī sagādās prieku dāvanas devējam. Smaržas dāvina ne tikai dzimšanas dienās, bet arī Ziemassvētkos, vārda dienās un vienkārši tā pat, jo kāpēc gan vīrieti nevarētu iepriecināt ar siltu aromātu, kas atgādina par vasaru un pasakainu laiku aiz loga. Vīriešu smaržas ( http://www.parfumexpress.lv/viriesu-smarzas/ ), tā pat kā sieviešu, iesaka dāvināt tikai tad, ja ir pilnīga pārliecība par dāvanas adresāta gaumi.

Lacoste Pour Femme