Nekustamie īpašumi – kur tos meklēt?

Nekustamie īpašumi – kur tos meklēt?

06/12/2017

Iedomāsimies, ka tu kopā domubiedriem savā pilsētā esi nolēmusi atvērt nelielu skaistumkopšanas salonu, kurā būtu pieejami manikīra, kosmetologa, friziera un masiera pakalpojumi. Tas nozīmē, ka tev nepieciešams atrast vietu, kur šo salonu ierīkot. Ņemot vērā piedāvājumu, tev vajadzīgas vismaz 5 telpas, jo vieta nepieciešama arī administrācijai. Kur tu meklēsi? Sākumā, protams, vari apjautāties draugiem un paziņām. Taču, kā zināms, nekustamie īpašumi plašā piedāvājumā ir atrodami tieši sludinājumu portālos.

Diemžēl lielākā daļa no tiem nespēj sekot līdzi mūsdienu lietotāju prasībām un jaunākajām tehnoloģijām, tādēļ gan sludinājumu ievietošana, gan arī meklēšana nereti sagādā grūtības. Iespējams, arī tev kādreiz ir nācies piedzīvot situāciju, kad, tā vietā, lai vajadzīgo atrastu ātri un vienkārši, tu lieki tērē laiku, pārskatot garus sarakstus ar sludinājumiem.

Nekustamie īpašumi sludinājumu portālos parasti ir sadalīti dažādās kategorijās. Populārākās no tām ir mājas un dzīvokļi, kam seko lauku viensētas, dažādas telpas, biroji, zemes un mežu platības, dārzi, garāžas utt. Katra no kategorijām iedalās sīkākās apakšsadaļās.

Saprotot, ka ir pienācis laiks ko mainīt novecojušajā sludinājumu portālu sistēmā, klajā nākusi jauna un mūsdienīga platforma – Dalder.lv. Tai piemīt dažādas modernas priekšrocības, kas noderīgas kā pircējiem, tā pārdevējiem.

Mūsdienīgs sludinājumu portāls

Ja tev pavaicātu, kas raksturo mūsdienu tendencēm atbilstošu sludinājumu portālu, ko tu atbildētu? Ņemot vērā to, ka internets ir kļuvis par nozīmīgu ikdienas sastāvdaļu, pieņemsim, ka tu vēlies, lai sludinājumus vietnē ir viegli atrast. Piemēram, ja tevi interesē nekustamie īpašumi, un konkrētāk, tieši salona telpu īre, tu taču negribēsi iet cauri visām sadaļām, lai atrastu piedāvājumus tieši tavā apkaimē. Dalder.lv nodrošina iespēju atlasīt tieši kategoriju, kas atbilst salonu telpām. Pēc tam tu pēc savām vajadzībām varēsi atzīmēt filtros nepieciešamo atrašanās vietu, esošo aprīkojumu, komunikācijas, projekta veidu, stāvu, apdari, lifta esamību u.c. kritērijus.

Mūsdienīgā sludinājumu platforma Dalder.lv ir gatava pieteikt konkurenci novecojušiem un garlaicīgiem portāliem, kas neiet līdzi laikam un neapmierina savu lietotāju vajadzības!

Papildus funkcijas

Sludinājumi nav viss, ko piedāvā Dalder.lv. Šeit atradīsi arī akciju un kuponu sistēmu izdevīgākiem pirkumiem, preču novērtēšanas iespēju, lietotāju reitinga sistēmu, kā arī varēsi izbaudīt tieši komunikāciju starp pircēju un pārdevēju, lai abas puses ātri un efektīvi rastu atbildes uz jautājumiem, risinājumus problēmām utt.

Vai tu esi vēlies izmēģināt mūsdienīgu sludinājumu portālu?