Nosaldē taukus ar CoolSculpting Lietuvā

Nosaldē taukus ar CoolSculpting Lietuvā

06/11/2017

Bieži gadās stāvēt pie spoguļa un nemanot pievērsties savām problēmzonām. Skatiens aizslīd pie apaļīgā vēderiņa, kas nepadodas ne diētām, ne sportiskajām aktivitātēm. Rokas ieķeras pilnīgajos augšstilbos un tos papurina, lai saprastu, ka kaut kas būtu jādara, tomēr līdz šim nekas nav bijis gana efektīvs. Masāžas, kas sola atbrīvot ne tikai no liekajiem taukiem, bet arī uzlabot ādas tvirtumu un varbūt pat dos iespēju tikt vaļā no celulīta nav iedarbojušās, un nu jau atstājam savu augumu likteņa varā. Ja reiz būs lemts, gan jau sasniegšu savus mērķus. Varbūt palīdzēs badošanās, varbūt šoreiz izdosies izpildīt pietupienu plānu, tomēr labi zinām, ka tie ir tikai meli sev.

Vielmaiņa ar gadiem kļūst tikai lēnāka un iespēja uzkrāt liekus apaļumus kļūst tikai lielāka. Nevaram cerēt, ka tie paši atkāpsies ar tādām pat metodēm, kādas izmantotas līdz šim. Sports un sabalansēta diēta ļaus uzturēt sevi formā un saglabāt veselību, tomēr tā negarantē iespēju atbrīvoties no savam auguma tipam raksturīgajās vietās uzkrātajiem liekajiem tauciņiem. Šeit šķiet varētu palīdzēt tauku atsūkšana, tomēr, ne visiem tā ir piemērota. Ja līdz mērķim palicis vien nedaudz, tā nebūs labākā metode. Šeit vislabāk var palīdzēt tieši CoolSculpting Viļņā.

CoolSculpting Lietuvā ir metode, kas taukus sasaldē, padarot tauku šūnas kristāliskas, lai tās vēlāk atmirtu un izvadītos no organisma. Šī ir pasaulē atzītākā neinvazīvā metode, kas bez ķirurģiskas iejaukšanās ļauj sasniegt vēlamo rezultātu tiešu tādā pat apmērā.

Pirms procedūras nepieciešama konsultācija pie profesionāļiem, lai veiktu diagnostiku, kā arī noteiktu pacienta piemērotību šai procedūrai. Lai gan vairumā gadījumu, šo procedūru var veikt visiem klientiem, ir gadījumi, kad procedūra tomēr tiks atteikta. Viens no gadījumiem ir tad, ja pacientam ir pārmērīgs liekais svars. Jāatceras, ka šī procedūra neārstē lieko svaru, tā tikai ļauj atbrīvoties no tauku šūnām un samazināt apkārtmēru. Arī dažu ar aukstuma nepanesību saistītu slimību gadījumā šo procedūru nebūs iespējams veikt, jo var rasties nopietni bojājumi.

Lai procedūra veiksmīgi noritētu, no klienta netiek prasīta nekāda iepriekšēja sagatavošanās. Var gan saglabāt iepriekšējos ēšanas paradumus, gan dienas ritumu. Nav obligāti jāsāk sportot vai pildīt īpašus vingrojumus. Tas ne palielinās, ne samazinās procedūras rezultātus. Lai veiktu šo procedūru jādodas uz CoolSculpting Viļņā.

Procedūras galējo rezultātu varēs novērtēt vien pēc 4-6 nedēļām. Pirmie rezultāti parādīsies pēc 3 nedēļām. Diemžēl atšķirībā no invazīvajām metodēm, tajā pašā dienā rezultāts manīt nevarēs.

Tā kā procedūras laikā tiek izmantota sasaldēšanas metode, jārēķinās arī ar to, ka var rasties dažādas blakus parādības, tomēr tās nav ilglaicīgas un pazudīs jau pēc pāris dienām. Jutīgākiem cilvēkiem var parādīties zilumi, āda var nobālēt pēc procedūras. Var rasties arī tirpšanas sajūta, kas bieži vien rodas arī procedūras laikā, ne tikai pēc tās. Vēl viena no CoolSculpting Lietuvā blakus parādībām var būt krampji, kas radušies aukstuma iespaidā. Tomēr, neviena no blakus parādībām nav tik spēcīga, lai tā kādā veidā varētu traucēt tālākās ikdienas gaitas. Tāpēc CoolSculpting Viļņā ir guvis lielu klientu atsaucību.

Ja nekādi neizdodas atbrīvoties no pēdējiem liekajiem tauciņiem, ir vērts apsvērt iespēju izmantot tauku sasaldēšanu ar CoolSculpting Viļņā, Lietuvā. Šī pasaulē atzītā metode apmierinās ikviena klienta vēlmes. Jau pēc pirmās reizes būs manāmi lieliski rezultāti, kas ļaus beidzot sasniegt savus mērķus bez nogurdinošām pūlēm sporta zālē. Tas ir ilgtermiņa ieguldījums, jo pat ja gadīsies pieņemties svarā, tas nebūs tik manāms, kā tad, ja Coolsculpting pirms tam nebūs izmantots.