Presto autoskolas Rīgas filiāles – izvēlies savējo!

Presto autoskolas Rīgas filiāles – izvēlies savējo!

11/02/2018

Autovadītāja apliecības iegūšana ir nozīmīgs mirklis ikviena cilvēka dzīvē. Saņemot šo dokumentu, tu apliecini, ka esi ieguvis pietiekami daudz teorētisko un praktisko zināšanu, lai spētu patstāvīgi vadīt automašīnu. Bet, varbūt tu esi izvēlējies apgūt braukšanu ar motociklu, kravas, auto, autobusu, motorolleri vai kādu citu transporta līdzekli? Ja tu vēl tikai domā par tiesību kārtošanu, iesakām ielūkoties, ko piedāvā Presto autoskolas Rīgas filiāles, kas atrodas dažādās pilsētas daļās, un tev ir lieliska iespēja izvēlēties tieši to, kas atbilst tavai ikdienai. Protams, lai arī autoskolas atrašanās vieta tuvu mājoklim, skolai vai darbavietai ir nozīmīga, izvēlēties Presto vienmēr ir labs risinājums, lai arī kurā Rīgas daļā tu mitinātos.

Kādēļ izvēlēties autoskolu Presto?

Ņem vērā, ka šī autoskola seko līdzi laikam un jaunākajām tendencēm, tādēļ tu saņemsi mūsdienīgu, ātru un ērtu apkalpošanu. Autoskola savā darbībā aktīvi izmanto tehnoloģijas, tādēļ tu bez problēmām varēsi ietaupīt laiku un naudu, piemēram, noslēdzot līgumu par vadītāja apliecības iegūšanu attālināti. Tāpat tev nevajadzēs doties uz autoskolas biroju, lai pasūtītu un apmaksātu izvēlētos pakalpojumus, kā arī pieteiktu braukšanas nodarbības, jo to visu ir ērti un ātri iespējams izdarīt Presto mājas lapā, kur arī atradīsi papildus informāciju par autoskolu, tās pakalpojumiem, cenām, filiālēm utt.

Izvērtējot autoskolas Presto filiāļu atrašanās vietas Rīgā, tev ir iespējams izvēlēties kādu no tām, kas atrodas tev izdevīgā pozīcijā.

  • Tiem, kas dzīvo Teikā, tuvākā filiāle atrodas Ropažu ielā 45, Rīgas 45. vidusskolas telpās.
  • Daugavgrīvā, Iļģuciemā, Imantā, Sarkandaugavā, Zolitūdē un Centrā dzīvojošie visērtāk Presto filiāli varēs apmeklēt Lāčplēša ielā 24.
  • Tiem, kas mitinās Bolderājā vai Zolitūdē un vēlas iemācīties braukt ar auto, motociklu vai kādu citu transporta līdzekli, tuvākā Presto filiāle atrodas Stūrmaņu ielā 23, Rīgas 33. vidusskolā.
  • Skaistkalnes iela 7, Rīgas 47. vidusskolas telpas būs piemērotākā Presto filiāle Ziepniekkalnā dzīvojošajiem.
  • Tiem, kuri atrodas Purvciemā, Pļavniekos un Mežciemā, iesakām izvēlēties Presto filiāli Dzelzavas ielā 74.
  • Savukārt tos, kuri dzīvo Āgenskalnā, aicinām doties uz filiāli Zvārdes ielā 1, Rīgas Angļu ģimnāzijā.

Kā redzi, ikviens var atrast kādu Presto filiāli, kur iegūt vadītāja apliecību.

Pēc žurnālistiski pētnieciskā projekta rezultātiem, kura ietvaros tika aplūkotas Latvijas autoskolas, 2017. gadā par labāko tika atzīta tieši Presto autoskola. To apstiprina arī CSDD statistikas dati, pierādot, ka Presto ir Latvijas autoskolu līderis vairākās jomās – 7 mēnešus tā atradās 1. vietā, vadoties pēc teorētiskās apmācības eksāmenu rezultātiem. 94% kursantu to nokārtoja ar pirmo reizi. Savukārt A (motociklu) un B (vieglo auto) kategorijas praktiskajā apmācībā šī autoskola Rīgā atradās 6 mēnešus, parādot, ka 47% B kategorijas un 62% A kategorijas braukšanas eksāmena kārtotāju to veiksmīgi paveica ar pirmo reizi.

Salīdzinot Presto rezultātus ar citu autoskolu sniegumu, CSDD dati norāda, ka tā pārspēj pārējos vidēji par 20%, ļaujot ietaupīt līdzekļus, kas tiek izlietoti noslēguma eksāmenu kārtošanai. Kā zināms, autovadītāja tiesību iegūšana ir nozīmīgs finansiāls ieguldījums, tādēļ ir svarīgi pievērst uzmanību tam, kuras autoskolas nodrošina pietiekami augstas kvalitātes apmācību, lai studenti nokārtotu eksāmenus ar pirmo reizi.

Presto autoskolas Rīgas filiāles ir līderes ne tikai ar savu studentu sniegtajiem rezultātiem. Šī ir vienīgā autoskola Latvijā, kura, kā jau minējām, ļauj noslēgt līgumus attālinātā veidā, kā arī piedāvā elektronisku braukšanas nodarbību pieraksta sistēmu, kur iespējams aplūkot visus pieejamos instruktorus un viņu nodarbību laikus. Instruktora izvēle ievērojami ietekmē braukšanas prasmju apgūšanu un attīstīšanu, tādēļ, izvēloties Presto, tu vienmēr būsi pārliecināts, ka tevi apmācīs savas jomas profesionāļi, kas spēj rast individuālu pieeju ikvienam audzēknim.

Mācoties autoskolā Presto, ikviens kursants saņem braukšanas nodarbību pieraksta žurnālu, lai pēc iespējas vienkāršāk būtu iespējams sekot līdzi apmācības progresam. Tāpat šī autoskola nodrošina ērtu un vienkāršu medicīniskās izziņas iegūšanu, jo skola darbojas kā operators Rīgas plašākajam medicīnisko komisiju tīklam.

Ja vēlies uzzināt ko vairāk ne tikai par to, kā atrast Presto autoskolas Rīgas filiāles, bet arī izprast vadītāja apliecības iegūšanas procesu, noskaidrot, kas jāņem vērā un mācīties papildus, šo visu un papildus informāciju iespējams atrast Presto mājas lapā Presto.lv.

Lai atvieglotu finansējuma iegūšanu autovadītāja apliecības iegūšanai, Presto piedāvā arī bezprocentu kredīta iespēju līdz pat 300 eiro apjomā.  

Kā vēl vienu papildus priekšrocību, kuru varēsi izmantot, izvēloties Presto autoskolu, iespējams minēt salīdzinoši pievilcīgās cenas un iespēju iegūt apmaksātu CSDD eksāmenu, ar noteikumu, ka tiesības tiek iegūtas 3 mēnešu laikā. Šis ir nozīmīgs stimuls daudziem audzēkņiem nokārtot tiesības veiksmīgāk un ātrāk.

Presto autoskola un tās zinošie pasniedzēji būs neatsverams ieguldījums tavā izaugsmē, tādēļ ienāc Presto.lv, aplūko Presto autoskolas Rīgas filiāles, izvēlies sev piemērotāko un uzreiz arī piesakies apmācībām! Ceļš uz labāku nākotni sākas jau tagad!