PVC logi

16/06/2014

PVC jeb tā sauktie plastmasas logi ir labs ieguldījums tavam mājoklim. PVC logi palīdzēs tev nodrošināt labāku siltumizolāciju, kā arī nesvīdīs ( protams, brāķa gadījumā tie svīdīs tāpat), atšķirībā no parastajiem logiem.Tomēr, ir jāievēro pāris noteikumi,kuri ir jāievēro,lai varētu iegādāties labus logus un pēc laika nebūtu jāsecina, ka iegādātie logi nav labāki par vecajiem logiem. Ir jāskatās ar cik paketēm jeb kamerām ir jūsu izvēlētie logi, vajadzētu iegādāties ar vismaz 3 paketēm.Vēl runājot par pašām kamerām,jeb to cik kārtās nāk stikls, ir svarīgi nepaņem pārāk plānu šo stikla paketi.Jo tomēr arī stikla pakešu skaits ir tas kas nosaka trokšņu līmeni kas dzirdams no ielas.

Kopumā plastmasas jeb PVC logi ir labs ieguvums gan jums gan arī mājoklim. Šie logi kalpo ilgāk par parastajiem koka logiem, kā arī ir daudz energoefektīvāki par vecajiem logiem.Tie gan palīdzes mazināt trokšņus no ielas, gan arī mazinās siltuma noplūdi no telpām ziemā un citos aukstos laika apstākļos.Tiem, kas domā zaļi arī nevajadzētu uztraukties,jo šie logi kalpos tik ilgi ka šaubos vai kāds vides aizstāvis piedzīvos to ka tie tiks izmesti, kā arī cilvēki šajos laikos visus celtniecības atkritumus aizvāc ar atkritumu apsaimniekošanas kompāniju gādību.

Kas būtu svarīgi no pašas iegādes ir saprast to kādu logu iegādāties. Galvenās prasības būtu,lai ir atverams, ir ventilācijas režīms, kā arī ir mazā ventilācijas lūka loga augšpusē. Tādējādi būs iespējams arī’labi izvēdināt telpu neverot vaļā logu. Protams, katra papildus iespēja un aprīkojums sadārdzina logu, jo vairāk iespēju jo lielāka cena. Tāpēc ir jāskatās, ja ir logs ar ļoti daudz iespējām un lēts, tad iespējams, tas būs ar maz kamerām un arī’stikla pakete var būt nekvalitatīva un sākt rasot un var gadīties ka aizsvīst. Šajā gadījumā labākais variants būtu pērkot pvc logus skatīties, cik bieza ir stikla pakete, cik kameru logs šis ir un tad skatīties to kādi režīmi šim logam ir. Pārējo var piemeklēt pēc tam.Šos PVC logus ir iespējams pasūtīt arī dažādās formās, tikai tas arī maksās diezgan lielu naudas summu.