Baltic Watches – labākais rokas pulksteņu centrs Baltijā!

31/05/2019

Izvēloties Šveicē ražotu pulksteni, tas nevainojami kalpos ar precizitāti un izsmalcinātību katrā niansē - katra sīkākā detaļa noslīpēta un pārdomāta, lai sniegtu labāko, ko vien pulksteņmeistari var piedāvāt. Tie kalpo nevainojami un nenogurstot turpina fiksēt sava īpašnieka laimīgo mirkļu hroniku un tā ir ārkārtīgi svarīga misija, kas jāizpilda nevainojami. Labākā izvēle vietai, kur iegādāties Šveices pulksteni.

Baltic Watches - profesionālākais pulksteņu servisa centrs Latvijā

https://balticwatches.com/pulksteni vietnē piedāvā visu servisa paketi:

 • iegādāties,
 • uzpirkt,
 • veikt apkopi Šveicē ražotiem pulksteņiem ar jebkādas sarežģītības pakāpes defektiem. 

Uzņēmums Baltic Watches specializējies darbam ar Šveices pulksteņiem ar perfektu mehānismu, ko amata meistari gatavo jau no 16. gs. vidus, līdz ar to uzstādīta ārkārtīgi augsta kvalitātes mēraukla. Baltic Watches veikalā Vecrīgā, Jāņa ielā 3 vai balticwatces.com apskatāmi gan klasiski, gan mūsdienīgi laikrāži ikviena gardēža gaumei- mirdzoša tērauda, mūsdienīgas funkcionalitātes kvarca vai mehāniskie pulksteņi.

Pulksteņu darbnīca

Rokas pulksteņu darbnīcā ir iekārtota ķīmiskā laboratorija īpaši sterilos apstākļos veicamām manipulācijām – mikroputekļu likvidēšanai, tīrīšanai un pulēšanai. Augsto specializācijas līmeni parāda iespējamās ar pulksteni veiktās manipulācijas, jo kopējais piedāvāto pakalpojumu spektrs ir visplašākajā diapozonā:

 • Barošanas elementu nomaiņa
 • Vispārēja diagnostika
 • Tīrīšana ar ultraskaņas iekārtu
 • Hermētiskuma un ūdensizturības pārbaude
 • Korpusa restaurācija
 • Jauna stikliņa uzstādīšana
 • Detaļu pasūtīšana un izgatavošana
 • Iekšējo mehānismu, turbijona, hronogrāfa, minūšu repetīra, mūžīgā kalendāra un citu daļu remonts.

Rūpes par klientu pulksteņiem uzņemas izcila un profesionāla meistaru komanda, kas izceļas ar sevišķu rūpību un pedantismu savā darbā. Galvenais Baltic Watches pulksteņu darbnīcas speciālists ir Ervīns Undelis, kas pulksteņu pasaulē ir ļoti zināms vārds un komentārus neprasa. Komandā strādā arī diplomēts pulksteņu meistars Imants Jansons, kas specializējies uz īpaši sarežģītu mehānismu remontu un spēj palīdzēt šķietami neatrisināmās situācijās. Tāpat atsevišķi pieejams kvarca pulksteņu meistars Staņislavs Ņefedovs. Pulksteņu meistari katrā pulkstenī iegulda visas savas spējas, lai ar individuālu un personīgu pieeju dotu pulkstenim otro elpu.

Baltic Watches darbnīcā ir viss nepieciešamais, lai veiktu rokas pulksteņu remontu. Galvenajam Baltic Watches pulksteņu darbnīcas meistaram E. Undelim ir Šveices rūpnīcu Maurice Lacroix un Raymond Weil izsniegti sertifikāti, kas nodrošina iespēju veikt šo zīmolu pulksteņu garantijas apkalpošanu Rīgā, izmantojot akreditētu Šveices aprīkojumu, kā arī ļauj pasūtīt oriģinālās detaļas tieši no ražotāja. Tāpat aprīkojumā ietilpst Elma, Greiner un Witschi aparatūra, kā arī Bergeon un Breitling instrumenti.

Prasīgums, nemitīga izaugsme un atbildības sajūta ir Baltic Watches raksturlielumi. Lai uzticētu sava rokas pulksteņa remontu Baltic Watches, rakstiet info@balticwatches.com vai zvaniet 20677711.