Baltic Watches luksusa pulksteņu veikals Vecrīgā -  moderna pieeja klasiskām vērtībām

Baltic Watches luksusa pulksteņu veikals Vecrīgā - moderna pieeja klasiskām vērtībām

29/01/2019

"Attieksmi pret rokaspulksteņiem var salīdzināt ar mīlestību pret grāmatām, no kurām virmo galvu reibinoša tipogrāfijas smarža. Pulkstenis ir īpašs intelektuālo gardēžu baudas priekšmets," tā saka Ģirts Strencis, jauns, uzņēmīgs cilvēks, kas dibinājis luksusa pulksteņu veikalu Baltic Watches un veiksmīgi pulksteņu industrijā darbojas jau vairāk nekā 10 gadus. Laikrāžu kolekcija, ko piedāvā veikals, ietver sevī pasaules prestižākos zīmolus. Audemars Piguet, Bulgari, Cartier, Hublot, Rolex un daudzu citu pasaulsavenu zīmolu rokaspulksteņi spēs apmierināt jebkuru izsmalcinātu gaumi.

Eleganti pulksteņi piestāv intelektuāliem gardēžiem

Izvēloties laikrādi Šveices pulksteņu veikalā, tā lietotājs iegūst ne tikai paaudžu paaudzēs izlolotu, tehniski un vizuāli līdz pēdējai detaļai noslīpētu mehānismu. Tā ir arī lieliska investīcija, kas gadu gaitā nezaudē savu vērtību.

Baltic Watches piedāvā arī unikālu, Eiropā ļoti iecienītu, bet pie mums vēl ne tik populāru pakalpojumu - laikrāžu apmaiņu. Pulksteņu jomas profesionāļi atpērk vai maina, bet pēc tam pārdod iepriekšējo īpašnieku pulksteņus ar pievilcīgām atlaidēm. Tādā veidā rodas iespēja atjaunot savu kolekciju bez lieliem tēriņiem, iegādājoties augstas kvalitātes autentiskus pulksteņus.

Pulksteņu darbnīca ar virtuozu meistaru komandu

Baltic Watches luksusa pulksteņu veikals Vecrīgā, Jāņa ielā 3, piedāvā pilna servisa pulksteņu remontu. Darbnīcā ir viss nepieciešamais, lai veiktu pulksteņu remontu ar jebkādas sarežģītības pakāpes defektiem. Aprīkojumā ietilpst Elma, Greiner un Witschi aparatūra, kā arī Bergeon un Breitling instrumenti. Rūpes par klientu pulksteņiem uzņemas izcila un profesionāla meistaru komanda, kas izceļas ar sevišķu rūpību un pedantismu savā darbā. Galvenajam Baltic Watches pulksteņu darbnīcas meistaram Ervīnam Undelim ir tādu Šveices manufaktūru kā Maurice Lacroix un Raymond Weil izsniegti sertifikāti. Tie nodrošina iespēju veikt šo marku pulksteņu garantijas apkalpošanu uz vietas, Rīgā, izmantojot akreditētu Šveices aprīkojumu, kā arī ļauj pasūtīt oriģinālās detaļas no ražotāja.

Pulksteņu darbnīcā ir iekārtota ķīmiskā laboratorija īpaši sterilos apstākļos veicamām manipulācijām – mikroputekļu likvidēšanai, tīrīšanai un pulēšanai. Kopējais piedāvāto pakalpojumu spektrs ir ārkārtīgi plašs. Baltic Watches pulksteņu meistari regulāri apmeklē Bergeon rūpnīcu Šveices pilsētā Leloklā, lai iepazītos ar pulksteņu inženierijas jaunākajiem risinājumiem un inovācijām, kas ļauj izkopt profesionalitāti līdz nebijušiem augstumiem.

Ja ir vēlme uzzināt ko vairāk par luksusa rokas pulksteņiem, droši var zvanīt Baltic Watches speciālistiem pa tālruni (+371) 206 777 11 (Whatsapp, Viber, Telegram) vai arī rakstīt e-pastu info@balticwatches.com. Pulksteņu veikala kolekciju iespējams izpētīt arī viņu Online katalogā balticwatches.com.

Kādēļ izvēlēties prestižu laikrādi?

 Profesionāli meistari, izejmateriālu kvalitāte, perfekts dizains, atbilstošs jebkurai gaumei, katrs zīmols ir gadu desmitos izlolota leģenda. Tikai daži no faktoriem, kas spēj pārliecināt. Katru luksusa pulksteni ir darinājuši profesionāli, atbildīgi un augsti kvalificēti meistari. Jebkurš mehānisms top nevis dažu minūšu laikā rūpnīcā, bet gan 9 – 24 mēnešu laikā meistaru darbnīcā atkarībā no mehānisma sarežģītības pakāpes. Tas ir arī garants laikrāža precizitātei pat daudzu gadu desmitu garumā.