Baltic Watches - sertificēts pulksteņu remonts Rīgā

Baltic Watches - sertificēts pulksteņu remonts Rīgā

09/11/2018

Bieži vien cilvēka iespējas, lepnums vai neziņa neļauj saskatīt, kas dažbrīd labāko rezultātu var iegūt, nododot vajadzīgo meistara rokās. Tas ir īpašs amats, kas kopts visas dzīves garumā un kurā jāturpina pilnveidoties katru dienu. Pulksteņu remonts ir ļoti smalka un delikāta zinātne, tas ir darbs, kas prasa lielu mīlestību un pacietīgu katra pulksteņa izzināšanu. Izvēlēties īsto darbnīcu un meistaru ir ārkārtīgi svarīgi, lai spētu uzticēties un varētu būt pārliecināts, ka rezultāts būs nevainojams un izpildīts pēc labākās sirdsapziņas.

Šāds sertificēts pulksteņu remonts Rīgā ir pieejams Baltic Watches darbnīcā, kurā strādā Šveicē skolojušies pulksteņmeistari. Jāņem vērā daži elementi, kas veido vislabāko pulksteņu remonta darbnīcu.

Pilna servisa pakalpojums

Liekas diezgan pašsaprotami, ka vēlamies vislabāko kvalitāti saviem pakalpojumiem, taču ir vērts par to īpaši piedomāt. Baltic Watches meistari ir pieredzējuši speciālisti, darbnīca aprīkota ar modernāko tehniku, klientus apkalpo zinoši un laipni konsultanti, un pulksteņu remonts vajadzības gadījumā ir ērti pieejams.  

Pulksteņmeistars

Baltic Watches meistari ir skolojušies slavenajās Šveices skolās un joprojām turpina sevi attīstīt. Šis ir arods, kas jāmīl un jājūt patiess aicinājums, jo nemitīgi jāapgūst kaut kas jauns, kā arī jāpilnveido jau klasiskās pulksteņu remonta tehnikas. Meistara rokās ir liela atbildība, tā ir spēja parūpēties par īpašiem pulksteņiem, kas valkātājam nav tikai laikrādis, bet tik daudz kas vairāk.

Tehnoloģiju attīstība

Pilnvērtīgam pulksteņu remontam nepietiek tikai ar prasmīgām rokām, ir vajadzīga arī labākā tehnika, materiāli un rezerves daļas. Līdzīgi kā pats pulkstenis, arī tā remonts sastāv no daudz sīkām detaļām, kas kopā to veido par vienu veselumu un ideālā gadījumā tikšķ bez aizķeršanās.

Vērtība un ērtums

Cena noteikti nav mazsvarīga, taču reizēm vajag sev atgādināt, ka par kvalitāti ir vērts maksāt, un tas noteikti atmaksāsies ilgtermiņā. Ir vērts veikt rūpīgu pulksteņa remontu, lai tas kalpotu vēl ilgi, un to varētu atstāt nākamajām paaudzēm.

           

Mūsu pašu Latvijas meistari ir pasaules līmeņa speciālisti ar zināšanām, kas ir vienlīdzīgas ar citu valstu pulksteņmeistariem. Ir patīkami, ka Rīgā ir tāda vieta – Baltic Watches pulksteņu darbnīca, kur var parūpēties par savu “dārgumu” augstākajā līmenī.