Prestiža ražotāja pulkstenis – apliecinājums Tavam dzīvesstilam

17/01/2019

Kādēļ ir vērts pievērst uzmanību stila detaļām

Rokasspiediens starp diviem darījumu partneriem biznesa vidē nav tikai uzticības garants un apliecinājums sadarbības iespējām, bet arī neuzkrītošs dzīveslīmeņa un statusa rādītājs. Brīdī, kad darījumu partneri pastiepj viens otram pretī roku, uzvalka piedurkne paslīd atpakaļ un vairumā gadījumu atsedzas skats, kas raksturo darījumu partneri un viņa finansiālo stāvokli pārliecinoši un bez vārdiem. Jā, tas ir rokaspulkstenis. Var, protams, uz rokas nēsāt lētu masveida ražojumu, jo jebkurš šāda tipa mehānisms principā veic savas pamatfunkcijas. Bet, ja ir vēlme neuzkrītoši gan sev, gan citiem apliecināt panākumus sabiedrībā un biznesā, ir vērts ap roku aplikt Šveices ražojuma pulksteni, jo tie jau izsenis ir izslavēti ar savu kvalitāti sākot no eksotiskās un pretrunu pilnās Indijas līdz pat izsmalcinātajām un tradīcijām bagātajām Eiropas valstīm. Katrs prestiža ražotāja pulkstenis ir kā neatkārtojams un dziļi individuāls stāsts.

Kur  ērti izvēlēties augstas kvalitātes laikrādi, neizejot  no ofisa vai mājas?

Online katalogs Chrono.lv ir ekskluzīvs Šveices pulksteņu katalogs ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi to pārdošanā. Chrono.lv piedāvā vairākus desmitus zīmolu gan sievietēm, gan vīriešiem. Ir pieejama arī remontdarbnīca, kura aprīkota ar augstas klases aparatūru un tajā strādā meistari  Nepieciešamības gadījumā rokaspulkstenim tiek veikta arī mikroputekļu tīrīšana sterilos apstākļos. Remontdarbnīcas galvenajam speciālistam ir izsniegti  Šveices ražotāju Maurice Lacroix un Raymond Weil sertifikāti.

Ja ir nepieciešama sīkāka informācija vai konsultācijas, droši var zvanīt Chrono.lv speciālistiem pa tālruni +371 27711177 vai arī rakstīt e-pastu info@chrono.lv.

Kādēļ izvēlēties prestižu laikrādi?

Pirmkārt,  katru luksusa pulksteni ir darinājušas profesionālu meistaru rokas. Tie nav copy paste ražojums. Katrs mehānisms top nevis dažu minūšu laikā rūpnīcā, bet gan 10 – 24 mēnešu laikā meistaru darbnīcā atkarībā no mehānisma sarežģītības pakāpes. Tas ir arī garants laikrāža precizitātei pat daudzu gadu desmitu garumā.

Otrkārt, kvalitātes garantija. Jauna mehānisma radīšanā tiek izmantoti tikai kvalitatīvi  izejmateriāli –  augstas klases tērauds, kristālu vietā ir īsti dārgakmeņi, izvēlētie metāli ir dārgmetāli, nevis apzeltījumi. Katram luksusa rokaspulkstenim tiek piešķirts COSC sertifikāts (Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres), kuru izsniedz Oficiālais Šveices Hronometru Pārbaudes Institūts. Tas nozīmē, ka 16 dienu laikā bez pārtraukuma katrs mehānisms tiek pārbaudīts -8, 23 un 38 grādu (pēc Celsija) temperatūrā piecās dažādās vietās ar dažādu testu palīdzību. Tikai pulkstenim, kas veiksmīgi ticis galā ar 16 stundu nepārtrauktiem izaicinājumiem, tiek piešķirts sertifikāts.

Treškārt, rūpīgi izstrādāts dizains. Brends, tā ir simtprocentīga garantija augstas klases dizainam neatkarīgi no pircēja gaumes. Apmeklējot Chrono.lv online katalogu un izpētot plašo rokaspulksteņu piedāvājumu, tiks apmierinātas  jebkuras prasības un jebkurš stils – sportisks, atturīgi elegants, izsmalcināts, klasisks, romantisks vai moderns. Tas apliecinās ne tikai nēsātāja statusu un panākumus, bet arī pārliecinošo gaumi un prasmi atšķirt vidusmēra lietas no augstas klases vērtībām.

Tātad, pirms nākošajā darījumu tikšanās reizē spiest roku potenciālajam sadarbības partnerim, aizdomājieties, ko par jums pastāstīs jūsu pulkstenis, kurš būs ap delmu.