Pulksteņu darbnīca Šveices pulksteņiem Baltic Watches

28/06/2019

Katrs oriģinālais Šveices pulkstenis ir unikāls, ko apliecina autentiskuma sertifikāts un ražotāja garantija. Tāpēc ir nepieciešams profesionālākais un uzticamākais pulksteņu meistars, jo pulksteņu remonts ir vitāli nozīmīga servisa sastāvdaļa. Baltic Watches meistardarbnīcā atrodas tieši šādi profesionāļi.

Pulksteņu darbnīcas pakalpojumi

Pulksteņu darbnīca Šveices pulksteņiem, ko pārstāv baticwatches.com Latvijā ir unikāla vieta. Šajā pulksteņu darbnīcā ir iekārtota ķīmiskā laboratorija īpaši sterilos apstākļos veicamām manipulācijām, lai varētu veikt mikroputekļu likvidēšanu, tīrīšanu un pulēšanu. Kopējais Šveices pulksteņu remonta piedāvāto pakalpojumu spektrs ir visplašākajā diapozonā, jo klientiem tiek piedāvāti sekojoši pakalpojumi:

  • Barošanas elementu nomaiņa
  • Vispārēja diagnostika
  • Tīrīšana ar ultraskaņas iekārtu
  • Hermētiskuma un ūdensizturības pārbaude
  • Korpusa restaurācija
  • Jauna stikliņa uzstādīšana
  • Detaļu pasūtīšana un izgatavošana
  • Iekšējo mehānismu, turbijona, hronogrāfa, minūšu repetīra, mūžīgā kalendāra un citu daļu remonts.

Rūpes par klientu pulksteņiem uzņemas izcila un profesionāla meistaru komanda, kas izceļas ar sevišķu rūpību un pedantismu savā darbā. Galvenais Baltic Watches pulksteņu darbnīcas speciālists ir Ervīns Undelis, kas pulksteņu pasaulē ir ļoti zināms vārds. Meistaram ir Šveices rūpnīcu Maurice Lacroix un Raymond Weil izsniegti sertifikāti, kas nodrošina iespēju veikt šo zīmolu pulksteņu apkalpošanu Rīgā, izmantojot akreditētu Šveices aprīkojumu, kā arī ļauj pasūtīt oriģinālās detaļas tieši no ražotāja. Tāpat aprīkojumā ietilpst Elma, Greiner un Witschi aparatūra, kā arī Bergeon un Breitling instrumenti.

Izvēloties kvalitatīvāko rokas pulksteni, jāpievērš uzmanība COSC sertifikātam (Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres), ko izsniedz Oficiālais Šveices Hronometru Pārbaudes Institūts. Tas ir papildus garantija, jo katrs laikrādis, kuram šis sertifikāts ir piešķirts, ir izgājis vairāk kā divu nedēļu ilgu pārbaudi institūtā, kur pārbaudes ietvaros laikrādis ir pakļauts dažādiem faktoriem dažādos stāvokļos. Izcilie pulksteņu meistari no balticwatches.com pulksteņu darbnīcas pārzina visas jaunākās tehnoloģijas un novitātes, lai spētu nodrošināt labāko servisu.

Šveices ražojums - droša izvēle profesionāļiem

Pulksteņu gatavošanā tik izmantoti izturīgākie un kvalitatīvākie materiāli, savukārt, rotājumi ir autentiski dārgakmeņi, nevis kristāli. Pulksteņi ir uzticami un izturīgi, rādot precīzu laiku desmitiem gadu vai pat ilgāk, ar pavisam minimāliem apkopes darbiem laika gaitā. Nereti luksusa pulkstenis var kļūt par mantojumu vairākās paaudzēs. To kvalitāte nemainās un vērtība saglabājas, vai pat pieaug. Jo ir luksusa vecāks pulkstenis, jo tas kļūst vērtīgāks, īpaši kolekcionāriem. Arī tas ir iemesls, kāpēc pulksteņu remonts ir tik svarīgs, jo jābūt drošam, ka rokas pulkstenis tiks pienācīgi aprūpēts.