Šveices pulksteņi – daļa no vēstures tev līdzās

Šveices pulksteņi – daļa no vēstures tev līdzās

28/03/2018

Katra valsts ir slavena ar savu produktu, kuru gadu gaitā saucam par izcilāko pasaulē un asociējam ar konkrēto vietu. Tā, piemēram, Francija un siers, Lielbritānija un tēja, Vācija un automašīnas, Itālija un pica, Šveice un labākie pulksteņi. Pirms vairākiem gadsimtiem, vēsturiskiem notikumiem attīstoties, ievirzījās tā, ka Ženēva kļuva par mājvietu daudziem prasmīgiem pulksteņmeistariem, tādējādi liekot pamatu tik daudziem slaveniem pulksteņu zīmoliem. Šveices pulksteņi ir kvalitāte, kas veidojusies tik ilgā laika periodā, ir neapšaubāma vēl šobaltdien un tai nav līdzīgas.

            Šveices laikrāžu 3 galvenās iezīmes

  1. 1.     Meistarība – katrs eksemplārs veidots ar profesionāļa rokām. Iemaņas, kas veidotas daudzu gadu gaitā, apvieno senas tradīcijas un izsmalcinātu precizitāti. Katrs, kas iegādājas Šveicē darinātu pulksteni, var būt drošs, ka tas kalpos ilgu laiku un būs nevainojami precīzs.
  2. 2.     Tikai labākais materiāls – labākajam rezultātam vajadzīgi labākie apstākļi, tāpat arī šiem meistardarbiem nepietiek tikai ar prasmīgām rokām, nepieciešami arī kvalitatīvi materiāli. Nekādi ietaupījumi uz to rēķina nav  pieļaujami, citādi ciestu augstā kvalitāte.
  3. 3.     Vārds – tas reprezentē vērtības, ko pārstāv konkrētais zīmols. Tas ir visu sīko zobratiņu kopums, kas ļauj kopējai sistēmai veiksmīgi pastāvēt, radot nekļūdīgu priekšstatu klienta acīs.

Izvēles daudzveidība

Tāpat kā katram cilvēkam ir savs dzīvesstāsts, unikāla personība, pieredze, intereses un raksturs, līdzīgi arī katram zīmolam un katram pulkstenim ir sava personība. Šis īsti nevar būt impulsa pirkums, tam jābūt pārdomātam un apzinātam. Te būs pavisam neliels ieskats izvēles daudzveidībā.

Edox – romantika no pašiem pirmsākumiem apvienojumā ar inovāciju. Tiem, kas novērtēs vēstures nozīmi, bet nebaidās arī iet līdzi laikam un atklāt jaunas teritorijas.

Rado – minimālistu sapnis. Elegance un izsmalcinātība, kas radīta tikai no labākajiem materiāliem un dimanta mirdzums nemirstošam skaistumam.

Certina – sportisks entuziasms. Spēks, izturība un drosme stājoties pretī nezināmajam. Tā ir pastāvīga vēlme būt labākajam.

Valkātāja būtība

Tā noteikti ir spēcīga personība, kas ir sasniegusi visu paša spēkiem. Pulkstenis ir labklājības simbols, kas ir jānopelna. Smags darbs un sasniegumi ir jāatzīmē, un ekskluzīvs pulkstenis ir lielisks veids, kā to izdarīt. Tas var kļūt par apliecinājumu panākumiem un atgādinājumu, ka ceļš ne vienmēr ir bijis viegls un priekšā vienmēr gaida nākamā uzvara. Šveices pulkstenis sevī iemieso visaugstākos standartus un būs lielisks veids kā apbalvot sevi vai iepriecināt kādu īpašu cilvēku.