Vai Šveices Tag Heuer brenda pulksteņi ir labs ieguldījums?

Vai Šveices Tag Heuer brenda pulksteņi ir labs ieguldījums?

31/10/2018

Luksusa klases pulksteņi vienmēr ir bijuši kas vairāk nekā tikai laikrāži vai aksesuāri. Tie ir statusa simboli, turklāt kolekcionāri novērtē pulksteņu pievilcību un unikalitāti pavisam citā līmenī. Jau daudzus gadus visā pasaulē īpaši izcelti tiek tieši Šveices pulksteņu zīmoli, kas izceļas ne tikai ar kvalitāti un dizainu, bet arī neticamu precizitāti. Viens no šādiem brendiem ir Tag Heuer.

Šī zīmola vēsturei ir senas saknes. Par spīti tam, ka pulksteņu modeļi vienmēr tiek veidoti, sekojot jaunākajām tendencēm, tradīcijas vienmēr tiek augstu novērtētas. Pagājušā gadsimta 60. un 70. gadi tika uzskatīti par šī zīmola “zelta laiku”. Taču arī mūsdienās Tag Heuer brenda pulksteņi joprojām ir pieprasīti.

Kvalitāte un reputācija

Nav šaubu, ka Tag Heuer izmanto vienas no labākajām mārketinga stratēģijām savu pulksteņu popularizēšanā. To inovatīvā pieeja un spēja pārsteigt cilvēkus nepaliek nepamanīta, tādēļ arī šis zīmols ir pazīstams tik daudzās valstīs, it īpaši slavenību un sporta nozares pārstāvju vidū.

Par to, cik oriģināli un ekskluzīvi ir Tag Heuer brenda pulksteņi, vari pārliecināties, ienākot Baltijā lielākajā luksusa pulksteņu un juvelierizstrādājumu katalogā Chrono.lv. Šeit atradīsi modeļus gan sievietēm, gan vīriešiem.

Salīdzinot ar citiem Šveices pulksteņiem, grūti nepamanīt Tag Heuer centienus iekļauties pircējam izdevīgā cenu līmenī. Tieši tā arī šis zīmols sevi raksturo – kvalitāte par pieņemamu cenu. Taču tas, protams, nenozīmē, ka šāda cena ietekmē viņu spēju noturēties luksusa pulksteņu klases līmenī. Viņi to dara, turklāt, ļoti prasmīgi.

Mūsdienīgo vai klasisko?

Tag Heuer pulksteņu piedāvājums ir visai plašs. Lai arī joprojām visai pieprasīti ir šī zīmola klasiskie modeļi, vadoties pēc savām vēlmēm iespējams izvēlēties arī modernākos laikrāžus, kas pieejami dažādo dizainos, krāsās, ar interesantām detaļām un ciparnīcām. Jāpiemin, ka šis zīmols ir izrādījis interesi arī par Smart pulksteņiem. Jebkurā gadījumā, šī brenda piedāvājumā sev piemērotus modeļus atradīs gan tie, kas novērtē klasiskas vērtības, gan arī tie, kuriem svarīga elegance un prestižs, gan arī tādi cilvēki, kuri dod priekšroku stilam un ērtībai.

Tag Heuer pulksteņi noteikti ir vērtīgs ieguldījums, kaut vai tā iemesla dēļ, ka tie ražoti Šveicē. Īpaši pievilcīgi šie laikrāži varētu būt tiem, kas meklē luksusa klases aksesuārus par pievilcīgu cenu. Tad šī noteikti būs īstā izvēle.