Singapūras Satīns autoskola – Presto!

10/07/2019

Repa mūzikas zinātājiem grupa “Singapūras Satīns”, visticamāk, ir labi zināma. Puišu grupa, kas gana atklāti un neformāli repo par aktuālām tēmām un paši atzīmē, ka viņu stils ir “super reps, mūsdienu rokenrols un prikolreps”. Grupa izceļas ar savu progresīvo domāšanu un, par spīti necenzētajai leksikai, ar inteliģenci. Interesants projekts šai apvienībai sācies ar Presto Autoskolu, kas ir lielākā autoskola Latvijā – grupas reperi paši sacensības formā mēģina iegūt vadītāja apliecību 90 dienu laikā un iziet cauri mācību procesam, vienlaicīgi lūkojot apsteigt Evelīnu Pārkeri, kā arī pārbauda savas spējas, vadot auto pieredzējuša instruktora vadībā, runā ar pasniedzējiem par mācību procesu un dalās savās pārdomās par braukšanas kultūru Latvijā. Singapūras Satīns autoskola ir Presto!

“Singapūras satīns” vēsture

Kas īsti ir “Singapūras satīns” un kāpēc šī grupa ir ievērības cienīga un uzrunā pat gana konservatīvus cilvēkus? Grupas sākums datējams ar 2015. gada rudeni, kad draugu kompānija, kas viens otru iepazinusi leģendārajā Vecrīgas krodziņā “Ūsas”, dažādu apstākļu iespaidā nolēma izmēģināt spēkus Latvijas hiphopa arēnā. Naktī, kad radās grupa, viens no dalībniekiem ar skatuves vārdu Nokio Katana bija saņēmis dāvanu no Jumbo XXL - spilgti oranžu satīna auduma kreklu ar Āzijas tipa drakonu rakstu. Tā arī radās vārdu salikums “Singapūras Satīns”.

2015. gada 23. oktobra vakarā bārā “Nemiers” sava solokoncerta izskaņā Alexx Dynamo teica nu jau leģendārus vārdus: “Drīz jūs redzēsiet Singapūras Satīnu un tas mainīs spēli uz visiem laikiem”. Pēc tam pirmoreiz tika izpildīta vēl neierakstīta dziesma ar nosaukumu “Jānis Krīvēns”. Pavisam drīz tika pabeigts pirmais ieraksts ar nosaukumu “Singapūras Satīns”. Neviens nezināja, ko no tā sagaidīt, jo sevišķi no tādiem hitiem kā “Aijo Beness”, “Gucci puķupodi”, “San Andrejsala” vai “Tinder kuces”. Tomēr grupa iekarojusi savu nišu un liek uz pasauli paskatīties savādāk. Arī Presto Autoskola ir ļoti progresīva un inovatīva mācību iestāde, kas ļāvis izveidoties interesantajam projektam.

Singapūras Satīns mēģina nokārtot autovadītāju eksāmenu

Amizanti vērot, kā Presto Youtube kanālā ievietotajos video grupas puiši mēģina saņemt vadītāja apliecību, nokārtot autovadītāja braukšanas eksāmenus un dalās vērtīgos padomos par dažādām ar apmācībām saistītām tēmām: kā tikt galā ar uztraukumu, ko darīt pirms nākošās nodarbības un kā labāk sagatavoties. Daudz praktisku padomu dod instruktori, kas reālajā vidē palīdz puišiem iemācīties braukt. Arī puiši atzīst, cik svarīgi ir apgūt teoriju un ieklausīties praktiskajos instruktoru un pasniedzēju padomos, kā pārvarēt nedrošības sajūtu. “Singapūras Satīns” pierāda to, ka ikvienam ir iespējams veiksmīgi iemācīties vadīt auto – ir nepieciešama vien vēlme un izcila auto skola! Kā veicās reperiem!? Noteikti ir vērts noskatīties Youtube video un sekot līdzi Presto profilam Facebook. Tas ir arī ideāls veids, lai saprastu, vai katram pašam der kāds no Presto instruktoriem.

Kāpēc “Singapūras Satīns” iesaka arī citiem izvēlēties Presto?

  • Pirmkārt, tā ir iespēja saņemt kvalitatīvu un progresīvu uz pieredzes balstītu gan praktiskās, gan teorētiskās iemaņas;
  • Autoskola izceļas ar nemitīgu un progresīvu tehnisko izaugsmi arī digitālajā vidē, saprotot auditorijas vajadzības un vēlmes būt uzrunātiem sociālajos tīklos;
  • Iespēja braukšanas nodarbībām pieteikties elektroniski;
  • Iespēja noslēgt līgumu attālināti;
  • Izcila un profesionāla komanda, kas palīdzēs ikvienam.

Presto Autoskola Rīgā izceļas ar to, ka iestājas par to, lai auto apmācības nozare Latvijā attīstās, kļūst profesionālāka, pieejamāka un kvalitatīvāka. Presto arī “Singapūras Satīns” dalībniekiem sniegs ne vien zināšanas, bet nenovērtējamu pieredzi un ar inovācijām atvieglotu mācību procesu! Zvanot 27748988 vai rakstot info@presto.lv iespējams iegūt lielisku pieredzi pie tiem pašiem instruktoriem, pie kuriem savas prasmes pārbaudījuši reperi.