Sejas liftings jauneklīgākam izskatam

Sejas liftings jauneklīgākam izskatam

29/09/2017

Diemžēl, biedējošā realitāte parāda, ka mūsdienās sievietēm noslīdējusi sejas āda parādās jau pēc 25 gadu vecuma. Šo procesu būtiski ietekmē tas, ka dzīvojam neveselīgi - nesabalansēts uzturs, smēķēšana, stress, medikamenti, pārlieku liela sauļošanās dabīgajā saulē un solārijā, tāpat arī hormonālas izmaiņas sievietes organismā. Zemes pievilkšanas spēks, protams, ietekmē, bet ne ļoti būtiski. Visi faktori kopumā padara ādu neelastīgu.

Sejas liftigs jeb pacelšana var palīdzēt atkal izskatīties labi. Procedūra, ko veic skaistumkopšanas salonos tiek veikta ar diviem medicīniskiem uzgaļiem, kas iedarbojas uz sejas muskulatūru, liekot uzgaļus muskulim vienā un otrā galā, raidot elektroimpulsus. Sejas muskuļi saņem sava veida elektrošoka terapiju un izstiepjoties, saraujoties tiek trenēti. Tiklīdz muskuļi nostiprinās, āda tiek pacelta un tiek izlīdzinātas grumbas. Ilgākam un noturīgākam rezultātam jāveic 3-5 procedūru kurss, pēc vēlamo rezultātu sasniegšanas, procedūra jāatkārto reizi mēnesī.

Ādas noslīdēšana ir ģenētiska

Daudzi nemaz nezina, ka lielā mērā āda un ādas problēmas tiek mantotas ģenētiski. Un patiesībā ādas stāvoklis visbiežāk tiek mantots nevis no vecākiem, bet vecvecākiem. Sejas ādas noslīdēšana tiek skaidrota arī ar to, ka ar gadiem cilvēkam samazinās kaulu masa, kas veicina sejas ādai noslīdēšanu. Ja ir izteikti sejas kauli, tad sejas ādas noslīdēšana nav tik izteikta. Biežāki noslīdēšanas gadījumi ir sievietēm ar šauru, ovālu seju un izteiktiem vaigu kauliem. Visas šīs problēmas veiksmīgi var novērst ar ādas liftingu.

Dabiskais ādas liftings mājas apstākļos

Lai mēģinātu saglabāt dabiski elastīgu ādu, jāveic ļoti daudzi preventīvie pasākumi mājas apstākļos. Nevēlams ieradums ir atspiest vaigus un zodu dūrēs vai arī guļot iespiest vaigus spilvenā. Vienkāršākais veids, kā mēģināt maksimāli ilgi saglabāt dabisku ādas liftingu, ir gulēt uz muguras un kopt seju, izmantojot langera līnijas – virzienā uz augšu, var arī veikt pašmasāžu.

Mājas var apstākļos veikt arī citas sejas ādas uzlabošanai vajadzīgas procedūras:

  • klāt uz sejas vēsas un siltas kompreses, procedūru sākot un beidzot ar vēsu kompresi, kas palīdzēs uzlabot ādas elastību.
  • pēc kompreses noturīgāku liftinga efektu dos serums vai maska ar spēcīgu iedarbību, jo tad āda ir īpaši sagatavota uzņemt aktīvās vielas. Protams, ļoti svarīgi ir arī sejas vingrojumi, kas trenē ādas muskulatūru, pie nosacījuma, ja tie veikti regulāri un ilgstoši.